O Firmie

Administracja Wspólnot Mieszkaniowych

Oferujemy profesjonalne zarządzanie:

  • nieruchomościami należącymi do wspólnot mieszkaniowych
  • nieruchomościami komercyjnymi
  • nieruchomościami mieszkaniowymi innymi
  • prowadzenie księgowości wspólnoty mieszkaniowej

Jesteśmy firmą rodzinną od 2001 r. zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodowego zarządcy nieruchomości

Formą prawną prowadzonej działalności jest działalność gospodarcza zarejestrowana pod nr ew.WOS.V.6411/28384)01 w zakresie zarządzania nieruchomościami prowadzona od 15 stycznia 2002 roku jako firma rodzinna.

Company Gallery 02
Company Gallery 04
Logo
Company Gallery 03

Administracja Wspólnot Mieszkaniowych

W ramach zawartej umowy dokonywana jest analiza funkcjonowania nieruchomości - od zagadnień związanych z zaspakajaniem codziennych potrzeb użytkowników nieruchomości (organizacja funkcjonowania) do analizy spraw ekonomicznych, prawnych i technicznych nieruchomości. Wypływające z analiz wnioski są realizowane po uzyskaniu akceptacji właściciela.

Cena usługi jest konkurencyjna a jej wysokość zależna jest od typu zarządzanej nieruchomości - czy jest to nieruchomość mieszkaniowa, biurowa, handlowa, itd.

Jeśli uznacie Państwo ofertę za interesującą, z przyjemnością wezmę udział w spotkaniu z Państwem w celu udzielenia odpowiedzi na dodatkowe pytania.

W zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi proponowany jest wybór jednego z dwóch funkcjonujących w Polsce systemów zarządzania tj.:

  • w oparciu o umowę cywilno - prawną, w którym odpowiedzialność wobec instytucji państwowych pozostaje po stronie właścicieli bądź wybranego przez wspólnotę Zarządu, a zarządca pełni rolę administratora odpowiedzialnego wobec właścicieli za sprawne funkcjonowanie nieruchomości
  • w oparciu o art. 18.1 ustawy o własności lokali, w którym zarządca odpowiedzialny jest wobec właścicieli za administrowanie nieruchomością

Z wyrazami szacunku
Wiesław Kaźmierczak
ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI
LICENCJA NR 8757

Dane Kontaktowe

Masz pytania? Zadzwoń,
fachowo doradzimy oraz
dopasujemy ofertę do
Twoich potrzeb.

ul. Człuchowska 68a lok. U1
01-360 Warszawa
tel. 22 612 14 50
kom. 500 521 537
e-mail: biuro@administracjawspolnot.pl

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać Imię i Nazwisko.
Proszę wpisać Email.
Proszę wpisać Temat.
Proszę wpisać Wiadomość.